Грушевий тарт

Тарт дю шеф в перекладі з французької означає тарт від шефа. Тарт це французький пиріг, з коржем, як правило, з пісочного тіста і начинкою (шоколадний, лимонний, яблучно-ванільний і т.д.). Але оскільки наш тарт від шефа, то шеф кухар має повне право відступати від правил :-). На підготовку нашого тарта нам знадобиться не більше 10 хвилин.
Час пішов!

Складові:
3 груші
2 ст.л. цукру
1 ст.л. маргарину
1 стручок ванілі
1 лист листкового тіста

Розігріваємо духовку на 190 ° C.

Груші чистимо, розрізаємо вздовж на 4 частини і вирізам серцевину. Якщо груші великі, то кожну четвертинку ще раз розрізаємо вздовж навпіл. Нам знадобиться сковорода із залізною ручкою.

Ставимо сковороду на конфорку, додаємо в неї цукор і повільно нагріваємо. Цукор повинен розплавитися і перетвориться в карамель. Як тільки цукор карамелізувався – додаємо маргарин. Потім відразу груші і ваніль. Готуємо груші в карамелі 2-3 хвилини. Потім накриваємо груші листковим тістом, обрізати по контуру сковороди непотрібні залишки тіста. І ставимо сковороду в духовку. Випікаємо тарт 20 хвилин. Як тільки тісто зверху запеклось до золотистого кольору, дістаємо пиріг з духовки.

Даємо йому пару хвилин охолонути, накриваємо страву і акуратно перевертаємо наш тарт. Вуаля, десерт готовий. Прикрасити тарт можна рубаним мигдальним горіхом або фісташками. Подавати тарт потрібно теплим і найкраще з кулькою морозива, наприклад з волоським горіхом.

Автор: http://denis-kolesnikov.de

Post Author: admin