“Ланч Пінчука”: експерт пояснив, чому тема України залишилася в тіні

Український Давос був одним із головних заходів лобіювання інтересів України в рамках форуму. Але цьогоріч тема України обговорювалася набагато менше, ніж раніше.

Про це в коментарі “Слову і Ділу” розповів політолог, керівний Центру правового аналізу та дослідження політичних ризиків Михайло Дяденко, підбиваючи підсумки форуму в Давосі та оцінюючи традиційний “ланч Пінчука”.

“Цього року в Давосі Україна не була ключовою темою. Причин для такого розкладу декілька. По-перше, стаття Пінчука, яка викликала скандал та нерозуміння не лише в межах України, але й серед міжнародних партнерів. Щоб згладити певною мірою ситуацію, частина людей проігнорували захід узагалі, а частина – обмежилися заходами в рамках форуму”, – пояснив політолог.

“Попередні роки ланч Пінчука був майданчиком для неформальних переговорів української дипломатії з міжнародними партнерами. Цього року через скандальну статтю Пінчука цей майданчик майже не працював”, – вважає Михайло Дяденко.

Раніше, Віктор Пінчук опублікував статтю у Wall Street Journal, в якій заявив, що Україна має пожертвувати включеним Кримом заради миру з Росією. В АП відповіли олігарху й наголосили, що жодних “торгів територіями” не буде.

Джерело: https://www.slovoidilo.ua/2017/01/20/pogljad/polityka/lanch-pinchuka-ekspert-poyasnyv-chomu-tema-ukrayiny-zalyshylasya-v-tini

Post Author: admin